Zapraszamy do luksusowego obiektu w ścisłym centrum Piastowa doskonale skomunikowanego ze Stolicą.

Południowa Obwodnica Warszawy
Dojazd z Rezydencji Warszawska do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 4 minuty, a stamtąd do lotniska lub Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty. W 10 minut można dojechać S8 na Bemowo, a w 12 minut na Żoliborz. 15 minut zajmuje dojazd Alejami Jerozolimskimi do Centrum Warszawy.

Szybka Kolej Miejska
Ze stacji PKP Piastów do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 21 minut, czyli tyle ile metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum. Dojście do stacji SKM zajmuje z Rezydencji Warszawska 2-3 minuty.

Pozwolenie na budowę
W dniu 8 listopada 2013 r. Starosta Pruszkowski decyzją nr 1794/2013 zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia na budowę budynku usługowo-mieszkalnego z garażami wielostanowiskowymi i parkingiem otwartym na dz. nr ew. 11/2 i 12/1 przy ul. Bohaterów Wolności w Piastowie. Decyzja ta jest prawomocna.

W dniu 13 lutego 2014 r. Starosta Pruszkowski decyzją nr 194/2014 przeniósł pozwolenie na budowę budynku usługowo-mieszkalnego z garażami wielostanowiskowymi i parkingiem otwartym na dz. nr ew. 11/2 i 12/1 przy ul. Bohaterów Wolności w Piastowie na nowego inwestora – spółkę LW Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością II Spółka Komandytowo-Akcyjna.

Decyzja powyższa jest również prawomocna.