Zapraszamy do luksusowego obiektu w ścisłym centrum Piastowa doskonale skomunikowanego ze Stolicą.

Południowa Obwodnica Warszawy
Dojazd z Rezydencji Warszawska do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 4 minuty, a stamtąd do lotniska lub Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty. W 10 minut można dojechać S8 na Bemowo, a w 12 minut na Żoliborz. 15 minut zajmuje dojazd Alejami Jerozolimskimi do Centrum Warszawy.

Szybka Kolej Miejska
Ze stacji PKP Piastów do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 21 minut, czyli tyle ile metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum. Dojście do stacji SKM zajmuje z Rezydencji Warszawska 2-3 minuty.

Opis dojazdu

Opis dojazdu obwodnicą S8

Po zjeździe z drogi ekspresowej S8 z węzła Warszawa-Zachód (zjazd na ul. Poznańską w kierunku na Poznań) po kilkuset metrach skręcamy na światłach w lewo w ulicę Piastowską. Jedziemy cały czas główną drogą. W ten sposób Piastowska przejdzie w lewo w Lisa-Kuli a następnie w ulicę Piłsudskiego. Po 2,5 kilometrach od trasy Poznańskiej dojedziemy do ul. Bohaterów Wolności w Piastowie, w którą skręcamy w lewo nadal jadąc po głównej drodze. Po 100 m jesteśmy na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Wolności tuż przed Rezydencją Warszawska. Skręcając w lewo w ulicę Warszawską po 100 m znajdziemy się na rondzie im gen. Kaczorowskiego, przy którym znajduje się biuro sprzedaży LW Development.

Opis dojazdu Alejami Jerozolimskimi

Jadąc samochodem od Centrum Warszawy Alejami Jerozolimskimi należy skręcić na wysokości Piastowa przy hipermarkecie Tesco w prawo w Aleję Tysiąclecia. Po przejechaniu 1,6 km z estakady nad koleją PKP widzimy już po lewej stronie inwestycję Rezydencja Warszawska. Biuro sprzedaży LW Development znajduje się przy rondzie na zjeździe z wiaduktu.

Dojazd od węzła Pruszków

Jadąc trasą A2 od Warszawy należy zjechać z autostrady w kierunku na Pruszków. Zaraz po zjeździe trzeba (za kościołem) skręcić w lewo w ulicę 3-go Maja. Następnie w lewo, w ulicę Długą i ponownie w lewo w ulicę Zdziarską, która przechodzi w ulicę Bohaterów Wolności tuż przed Rezydencją Warszawska. Skręcając w lewo w ulicę Warszawską po 100 m znajdziemy się na rondzie im gen. Kaczorowskiego, przy którym znajduje się biuro sprzedaży LW Development .

Dojazd PKP i Autobusem

Podróż koleją PKP ze śródmieścia do stacji Piastów wynosi 21 minut. Od stacji PKP do biura inwestycji idzie się 2-3 minuty pieszo. Podmiejskie linie autobusowe 716 i 717 zapewniają komunikację z Warszawską siecią miejską.