Zapraszamy do luksusowego obiektu w ścisłym centrum Piastowa doskonale skomunikowanego ze Stolicą.

Południowa Obwodnica Warszawy
Dojazd z Rezydencji Warszawska do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 4 minuty, a stamtąd do lotniska lub Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty. W 10 minut można dojechać S8 na Bemowo, a w 12 minut na Żoliborz. 15 minut zajmuje dojazd Alejami Jerozolimskimi do Centrum Warszawy.

Szybka Kolej Miejska
Ze stacji PKP Piastów do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 21 minut, czyli tyle ile metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum. Dojście do stacji SKM zajmuje z Rezydencji Warszawska 2-3 minuty.

Infrastruktura drogowaOtwarta 31.07.2013 południowa obwodnica Warszawy spowodowała, że Pruszków i Piastów są najlepiej skomunikowanym obszarem wokół Warszawy. Mieszkańcy osiedla Rezydencja Warszawska mogą już ekspresowo dojechać zarówno do Centrum Warszawy jak i do wszystkich wylotowych tras prowadzących na południe, północ wschód i zachód Polski. Dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy poprzez Aleje Jerozolimskie zajmuje 4 minuty a dojazd do autostrady A2 w węźle Pruszków 5 minut (4,9 km).

Po otwarciu wjazdu z Alei Jerozolimskich na Południową Obwodnicę Warszawy dojazd na Okęcie zajmuje 6 minut, a po otwarciu odcinka S2 do ulicy Puławskiej 8 minut. Dzięki węzłowi Salomea, który docelowo połączy Aleje Jerozolimskie z drogą szybkiego ruchu Warszawa-Katowice za Jankami dojazd do Warszawy jest bezkolizyjny i zajmuje 15 minut nawet w okresach natężenia ruchu.

Łącznikiem między dwiema drogami ekspresowymi S2 i S8, Południową Obwodnicą Warszawy (POW) oraz miejskim układem komunikacyjnym stolicy, będzie trasa Salomea-Wolica. Droga ta będzie stanowiła trasę wylotową w kierunku Katowic i Krakowa. Supernowoczesny węzeł Salomea został zaprojektowany jako dwupoziomowy węzeł drogowy, który będzie stanowił skrzyżowanie z budowaną obecnie ul. Nowolazurową. W znaczący sposób usprawnił on znakomicie, wraz ze zmodernizowanym skrzyżowaniem Łopuszańska/Jerozolimskie, komunikację centrum Warszawy z południową częścią Polski. Oprócz bardzo dobrego dojazdu do autostrady A2 i dróg wylotowych w kierunku Krakowa i Katowic, trasa ta odkorkowała zachodnią Warszawę. Okolice tych skrzyżowań będą miejscami, z których możliwe jest szybkie i sprawne dojechanie do każdego punktu w stolicy.